Microsoft оновила Windows 10: стрічка новин в панелі завдань і безліч усунених проблем

  94

  Поки ці важливі зміни не встановлюються автоматично.

  Компанія Microsoft випустила планове оновлення своєї фірмової операційної системи Windows 10.

  Апдейт під номером Windows 10 KB5003214 доступний для користувачів Windows 10 версій 21H1 (травневе оновлення 2021 року), 20H2 (жовтневе оновлення 2020 року) і 2004 (травневе оновлення 2020 року) через Windows Update (служба Windows Update).

  Він отримав назву накопичувального прев’ю-оновлення, не пов’язаного з безпекою, і не встановлюється автоматично, користувач повинен сам активувати установку. Згодом, всі зміни цього апдейту стануть частиною автоматичного оновлення в червні – традиційного щомісячного «оновлення вівторками» (Patch Tuesday).

  Апдейт приносить досить важливі зміни. В тому числі активується для всіх персоналізована стрічка новин на панелі завдань з віджетом «Новини та інтереси», яка до цього моменту поширювалася дуже неспішно.

  Також виправляється неприємна проблема з додатком Microsoft Your Phone (Ваш телефон), через яку користувачі не могли запускати додатки Android, закріплені на панелі завдань. Також усунені проблеми з роботою сенсорних пристроїв, «завислих» елементів на робочому столі, які користувач звідти видалив, вирішені проблеми з відтворенням відео при перемиканні на вбудований дисплей без HDR, а також проблеми зі звуком і Bluetooth. І це далеко не повний список.


  • не пропусти

  • магазин