В Android 12 знову зміняться емодзі: який дизайн у популярних смайликів буде тепер

  236

  У деяких зникнуть деталі, десь оновляться кольори елементів, а якісь стануть виглядати зовсім інакше.

  Портал Emojigraph проаналізував Android 12 на предмет змін в області емодзі. Дослідники виявили, що в майбутньої нової версії операційної системи буде перемальований дизайн майже 400 смайликів. Черговий редизайн відбудеться всього через рік після того, як бібліотека емодзі отримала велике оновлення в Android 11. Крім того, в деяких випадках розробники навіть знову використовували стиль Android 10.

  Емодзі в Android 12 стануть більш мінімалістичними – основні нововведення в зовнішності пов’язані зі спрощенням деталей і коригуванням кольорової палітри. Найбільш примітні приклади включають тільки один кокос в смайлику кокоса, видалення води під горою в смайлику Фудзіями, зникнення шарфа і рукавичок в смайлику сніговика і відсутність крові в смайлику шприца. Серед іншого: особа з медичною маскою повернулося до дизайну Android 10, а смайлик мобільного телефону тепер відображає на його екрані інтерфейс, більше схожий на iOS, ніж на Android.
  Джерело: Emojigraph

  Звичайно, варто враховувати, що поліпшені емодзі в первозданному вигляді з’являться в основному на смартфонах Google Pixel. Деякі сторонні виробники (наприклад, Samsung) продовжать використовувати власні стилі в складі Android-прошивок. Якщо комусь цікаво дізнатися про зміни докладніше, то в офіційному блозі Emojigraph зручно і детально розповідається про перероблених смайликах з сортуванням по конкретним категоріям.


  • не пропусти

  • магазин