На Redmi K40 Pro вже можна випробувати Android 12

  27

  Охочі можуть використовувати смартфони Xiaomi Mi 11 Ultra, Xiaomi Mi 11 Pro, Xiaomi Mi 11 і Redmi K40 Pro, щоб випробувати попередню версію Android 12 для розробників.

  Після публікації початкового списку смартфонів, для яких уже доступна бета-версія операційної системи Android 12, стало відомо, що випробувати її також можуть власники Redmi K40 Pro.

  Xiaomi заявила, що охочі можуть використовувати смартфони Xiaomi Mi 11 Ultra, Xiaomi Mi 11 Pro, Xiaomi Mi 11 і Redmi K40 Pro, щоб випробувати попередню версію Android 12 для розробників, випробувати нові API та протестувати зміни платформи.

  В Android 12 внесено безліч поліпшень, які є найзначнішими за останні роки. Повідомляється, що Android 12 вперше внесла величезні зміни в дизайн, представивши нову мову дизайну Material You. Користувачі зможуть повністю персоналізувати свої телефони за допомогою настроюваних колірних палітр і перероблених гаджетів.

  Водночас користувачі також можуть використовувати функцію вибору кольору на своїх шпалерах, і ці кольори можуть застосовуватися до всієї операційної системи, включаючи панель повідомлень, екран блокування, регулятор гучності, нові гаджети та багато іншого.

  Google стверджує, що Android 12 скорочує навантаження на процесор, зокрема, використання великих ядер системними додатками було зменшено на 15%.


  • не пропусти

  • магазин