Новий iPad Pro з Apple M1 виявився більш ніж удвічі швидшим від iPhone 12

  50

  Але трохи поступився MacBook Air.

  Розробники популярного бенчмарку AnTuTu опублікували результати тестування нового планшета iPad Pro, який побудований на базі однокристальної системи Apple M1.

  Тестований планшет iPad Pro оснащений 12,9-дюймовим екраном, 16 ГБ оперативної пам’яті і 1 ТБ флешпам’яті. Пряме порівняння з ноутбуком MacBook Air, який також побудований на Apple M1, показує, що ноутбук трохи швидший. При цьому він оснащений 8 ГБ оперативної і 512 ГБ флешпам’яті.

  AnTuTu тестує продуктивність не тільки процесора, але і графічного процесора, пам’яті та чуйність призначеного для користувача інтерфейсу. Загальний результат нового iPad Pro склав 1060247 балів, тоді як MacBook Air набрав 1119243 бали, а iPhone 12 зміг набрати 572133 бали, тобто більш ніж у два рази менше.

  MacBook Air виявився приблизно на 17% швидшим за продуктивністю центрального процесора, також швидше працює GPU. Продуктивність пам’яті виявилася кращою на iPad Pro.

  Apple M1 і A14 використовують одні й ті ж ядра CPU і графічні процесори, тільки у M1 їх більше – чотири великих ядра CPU (проти двох), чотири маленьких і вісім ядер GPU (проти чотирьох).  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин