Перші подробиці про бездротові навушники Samsung Galaxy Buds 2

    97

    Дебют очікується одночасно зі смартфонами Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Flip 3 і Galaxy S21 FE.

    Компанія Samsung Electronics готує до випуску нові бездротові навушники лінійки Galaxy Buds. Перші подробиці про майбутню новинку повідомив голландський тематичний ресурс GalaxyClub.

    Як зазначило джерело, Samsung випустить нову модель навушників цього літа. І в GalaxyClub навіть з’ясували, в яких кольорах їх можна буде купити.

    Минуло два роки відтоді, як Samsung представила найперші Galaxy Buds – разом з серією флагманських смартфонів Galaxy S10. З того часу з’явилися Galaxy Buds+ (з Galaxy S20), Galaxy Buds Live (з Note 20) і Galaxy Buds Pro (з Galaxy S21). Але поки що корейський виробник не випустив «справжні» Galaxy Buds 2.

    Дебют Galaxy Buds 2 очікується одночасно зі смартфонами Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Flip 3 і Galaxy S21 FE. Нові навушники з модельним номером SM-R177 спочатку будуть представлені в чотирьох колірних варіантах: чорному, білому, фіолетовому і зеленому. Судячи з колірного кодування, це, ймовірно, той же зелений колір, в якому користувачі зможуть купити Galaxy Fold 3 і Z Flip 3. У Galaxy S21 FE буде світло-зелене забарвлення, цей відтінок виявиться іншим.

    Презентація нових складних смартфонів може відбутися в липні або серпні. Навушники не тільки продаватимуть окремо, але і запропонують в якості подарунка для тих, хто оформить попереднє замовлення на ці новинки. Що стосується ціни, то вона очікується помітно скромнішою, ніж у Galaxy Buds Pro з їх 229 євро – близько 170 євро.


    • не пропусти

    • магазин