Виставку CES 2022 планують провести не тільки онлайн

  82

  Захід заплановано на початок січня наступного року.

  Організація Consumer Technology Association (CTA) оголосила, що виставка CES, яку в цьому році довелося провести виключно онлайн, в майбутньому році повернеться до більш звичного для всіх формату. «Найвпливовіша технологічна подія у світі» планується провести в Лас-Вегасі з 5 по 8 січня. Як завжди, перед відкриттям виставки для відвідувачів пройдуть «дні преси», намічені на 3 і 4 січня.

  За словами організаторів, у заході вже зголосилися взяти участь Amazon, AMD, AT & T, Daimler AG, Dell, Google, Hyundai, IBM, Intel, Lenovo, LG Electronics, Panasonic, Qualcomm, Samsung Electronics і Sony.

  «Ми дуже раді повернутися в Лас-Вегас, де CES знаходиться вже понад 40 років, і з нетерпінням чекаємо зустрічі з багатьма новими і знайомими обличчями, – сказав Гері Шапіро (Gary Shapiro), президент і генеральний директор CTA. – Сотні керівників розповіли нам, наскільки їм потрібна виставка CES, щоб зустрічатися з новими та існуючими клієнтами, знаходити партнерів, звертатися до засобів масової інформації та відкривати для себе інновації».

  Звичайно, планується і цифровий формат, адресований широкій аудиторії, яка зможе ознайомитися з експонентами, основними доповідями і анонсами новинок.

  При всьому оптимізмі CTA робить обмовку, що буде стежити за епідеміологічною ситуацією, дотримуватися заходів безпеки та слідувати федеральним, державним і місцевим законам, щоб при необхідності коригувати плани проведення CES.


  • не пропусти

  • магазин