Вчені знайшли стійкий до антитіл штам COVID-19

  156

  Вчені Техаського університету A&M виявили новий варіант коронавірусу SARS-CoV-2 BV-1, який виявився несприйнятливий до деяких нейтралізуючих антитіл, здатних стримувати інші варіанти вірусу. Детальніше про дане відкриття повідомляється на сайті MedicalXpress.

  Як відзначають дослідники, штам поєднує в собі генетичні маркери, пов’язані зі швидким поширенням, більш важким захворюванням і високою стійкістю до імунної системи людини.

  Наразі BV-1 був виявлений тільки в зразку слини студента з симптомами легкого простудного захворювання. Інших випадків зараження виявлено не було. Позитивні результати тестів на вірус фахівці отримали 5 березня і 25 березня, що вказує на більш тривалу інфекцію, ніж зазвичай це відбувається у пацієнтів від 18 до 24 років. Третій зразок слини, отриманий 9 квітня, виявився негативним і не містив жодних ознак вірусу.

  Експерти Техаського університету проводять широкий скринінг, щоб знайти потенційно небезпечні варіанти COVID-19 до того, як вони спровокують серйозні захворювання.


  • не пропусти

  • магазин