Якісне зображення і характеристики iPhone 13

  148

  Китайські джерела опублікували якісне зображення наступного смартфона лінійки iPhone, який повинен вийти цієї осені під назвою iPhone 13 або iPhone 12s, якщо чутки про забобонність Apple підтвердяться.

  Дуже багато інсайдерів підтвердили, що компанія Apple не відмовиться від знаменитого вирізу у верхній частині екрану, але зробить цей чубок меншим за площею, що показано на рендері. Також очікується, що ефективна площа екрану стане ще більшою за рахунок подальшого зменшення ширини рамок.

  Очікується, що iPhone 13 буде використовувати новітню технологію D-ToF (Direct ToF), яка дозволить замінити існуючі компоненти системи Face ID і зменшити розмір простору, необхідного для системи розпізнавання користувачів по обличчях.

  На зображенні йдеться, що смартфон отримає акумулятор збільшеної ємності, роз’єм Lightning, лазерний далекомір (у всіх моделях лінійки) і 120-Герцевий екран ProMotion. Очікується, що екран LTPO виробництва Samsung буде підтримувати частоту оновлення зображення від 1 до 120 Гц, що дозволить ефективніше економити заряд акумулятора.

  Смартфон має бути побудований на базі однокристальної системи Apple A15, він отримає покращену ширококутну камеру з діафрагмою F/1,8 і до 1 ТБ флешпам’яті.

  Презентація смартфона очікується у вересні цього року.


  • не пропусти

  • магазин