Синоптики розповіли, якою буде погода в березні: весна прийде не скоро

  85

  Погода в березні не сприятиме довгим і неспішним прогулянкам на свіжому повітрі. Весна буде впроваджуватися в наші широти поступово. Бурхливого настання тепла чекати не варто. Буде прохолодно, сиро і доволі незатишно. Таку погоду на березень прогнозують фахівці Укргідрометцентру.

  І все ж, незважаючи на такий прогноз, середньомісячна температура підніметься вище нуля і буде коливатися в діапазоні від 0 до 6 градусів тепла.

  При цьому на Закарпатті та в Криму буде трохи тепліше. Там середня температура в березені складе близько +3 градусів. Проте, фахівці зазначають, що такий температурний фон є цілком характерним для березня.

  Судячи з багаторічних спостережень за березневою погодою в Україні, зазвичай температура повітря в середньому по країні становить -3 до +2 градусів. Відчутно тепліше буває в цю пору на Закарпатті та в південному регіоні країни. Там ртутний стовпчик коливається від +3 до +6.

  Максимально повітря розжарюється в березні до 16-19 градусів тепла. Втім, траплялася й інша погода. Мінімальними були температури -22 … -37 градусів.

  Опади в березні 2021 прогнозують в межах місячної норми – 24-30 міліметрів. При цьому нормою вважається 24-50 мм. А ось в Закарпатті та Карпатах кількість опадів буде вищою: від 56 до 102 мм.

  Нагадаємо, синоптики також передбачили погоду на весь рік. Після бурхливого літа з катаклізмами обіцяють довгу і теплу осінь. Тепло протримається фактично до листопада. Тоді ж, у другій половині листопада, може плавно початися зима.


  • не пропусти

  • магазин