Прогноз погоди на березень в Україні: синоптики прогнозують продовження теплої зими з дощами

  1451

  Весна в Україні в цьому році буде пізньою. Синоптики зійшлися на думці, що березень не буде теплим. Скоріше варто очікувати продовження лютневої погоди з морозами і дощами. Тільки в кінці першого весняного місяця українці відчують істотне потепління і зможуть зняти зимовий одяг.

  За прогнозом народного синоптика Леоніда Горбаня, в березні погода буде схожою на теплу зиму. Місяць почнеться зі снігу та морозу, але вже 5-6 березня стане тепліше і опади припиняться. 1-2 березня температура повітря буде коливатися в межах нуля, а в період з 3 по 7 березня очікується близько -7 … -5 градусів. По-весняному сонячно буде лише з 10 по 16 березня, а потім знову похолодає.

  Горбань прогнозує, що ще в кінці другої третини березня можливий сніг з дощем і нічними морозами до -3 градусів, і тільки останні дні першого весняного місяця будуть схожі на справжню весну. Синоптик не виключає короткочасний період дощів в березні, який продовжиться в квітні.

  Народний синоптик віщує, що в квітні буде тепло, але сиро, а травень буде без опадів, але не жаркий. Ще в перших числах квітня місцями вночі буде до -3 градусів морозу. Великдень у 2021 році доволі пізній – 2 травня, тому до цієї дати сильного потепління чекати не варто.


  • не пропусти

  • магазин