Google анонсувала шість нових функцій для смартфонів на Android

  1832

  Компанія Google анонсувала шість нових корисних функцій для смартфонів на Android.

  Серед них інструмент перевірки пароля, кожен раз коли використовується автозаповнення пароля при вході в обліковий запис Google, буде проведена перевірка на ймовірність витоку облікових даних, що має підвищити безпеку і знизити ризики для користувачів, котрі побоюються використовувати режими автозаповнення.

  Оновлення розкладу для повідомлень дозволяє відправляти повідомлення за розкладом. Якщо користувач створив повідомлення і хоче відправити його пізніше у зручний час, то це може бути зроблено за допомогою цього інструменту.

  Для користувачів які хочуть отримати голосовий зворотний зв’язок і не бачать екрану смартфона оновлений інструмент TalkBack полегшить отримати інформацію. Цей інструмент прочитає всю необхідну інформацію з екрана.

  Google Assistant ще більше розширив свої можливості і тепер може відправляти текст або блокувати телефон, щоб у користувачів було більше можливостей для роботи без допомоги рук.

  Ще в Google додали темну тему для Google Maps, а також оновили Android Auto, додавши в нього шпалери, що налаштовуються, розділений екран для деяких додатків і нові ярлики на екрані запуску.


  • не пропусти

  • магазин