HP купує HyperX, щоб посилити свій бізнес аксесуарів

  47

  Завдяки новій покупці Hewlett-Packard зможе скласти більш жорстку конкуренцію таким успішним компаніям, як Dell і Lenovo.

  За даними GlobeNewswire, Hewlett-Packard купує підрозділ американської компанії Kingston Technology – HyperX за 425 мільйонів доларів. Цей крок дозволить HP вийти на новий рівень виробництва і продажу комп’ютерів. У компанії очікують, що операція буде закрита в другому кварталі 2021 року.

  Після покупки HyperX для HP відкриється доступ до широкого вибору консольного обладнання і сучасних ігрових аксесуарів. Компанія буде отримувати додатковий прибуток від продажу клавіатур, мишей, гарнітури, мікрофонів. Також завдяки новому придбанню HP отримає перевагу над такими лідерами в області продажів ПК, як Dell і Lenovo. Адже ці компанії пропонують дуже мізерні каталоги ігрових аксесуарів.

  Цікаво, що анонсована покупка не поширюється на бізнес HyperX в області виробництва пам’яті і твердотілих накопичувачів для зберігання даних. Ці розробки залишаться під крилом Kingston.

  Відзначимо, що компанія HP не єдиний виробник комп’ютерної техніки, який скуповує дрібні підприємства. За таким же сценарієм діє і американська компанія Corsair, яка вже стала власником збирача систем Origin PC і ветерана геймпадів Scuf.


  • не пропусти

  • магазин