Комп’ютери Apple на ARM-чипах зможуть запускати Android-додатки

  538

  BlueStacks 5 здивує не тільки підтримкою комп’ютерів Apple, а й економічним режимом, швидким запуском програм, плавною анімацією.

  За даними TechRadar, незабаром додатки Android можуть з’явитися на Apple MacBook і Mac. Це стане можливим завдяки новій версії емулятора BlueStacks, яка буде підтримувати будь-які комп’ютери на базі чипа M1.

  Нагадаємо, що в кінці минулого року Apple припинила використання Intel і почала розробку власних рішень для комп’ютерів. Так з’явився чип M1, заснований на ARM. Новинка вже дозволила MacBook M1 відносно легко запускати мобільні додатки iOS. Це пов’язано з тим, що робота iPhone і iPad також ґрунтується на обладнанні ARM, як і робота MacBook M1. Завдяки цьому користувачі Mac можуть насолоджуватися тисячами чудових додатків та ігор для смартфонів і планшетів.

  Зауважимо, що запускати Android-додатки на комп’ютерах від Apple поки що неможливо. Але з виходом поновлення BlueStacks ситуація зміниться. Емулятор Android зможе працювати на Apple MacBook і Mac. Це можливо завдяки тому, що нова версія BlueStacks підтримує роботу з пристроями на ARM.

  BlueStacks 5 в даний час знаходиться на стадії бета-тестування. Розробники обіцяють, що програма зможе швидше встановлювати і запускати додатки. Оновлений емулятор буде споживати на 40% менше оперативної пам’яті комп’ютера. Очікується більш плавна частота кадрів під час перебування в грі. Також в емуляторі з’явиться економічний режим, який скорочує використання процесора на 80% при багатозадачності.


  • не пропусти

  • магазин