Компанія Nothing Карла Пея придбала бренд Essential

  33

  У минулому році Карл Пей завершив свою кар’єру в OnePlus заради власного проекту. І ось на початку нинішнього року він анонсував стартап «Nothing», який займеться створенням власної екосистеми розумних гаджетів. А штурмувати ринок планують з випуску бездротових навушників.

  І ось сьогодні як грім серед ясного неба прозвучала новина, що «Nothing» обростає активами і купив стартап Essential. Так, це компанія, заснована «батьком» Android Енді Рубіном, яка свого часу наробила чимало шуму своїм першим і єдиним смартфоном Essential Phone. Проект провалився і Енді Рубін відмовився від ідеї завоювати ринок мобільних пристроїв.

  І ось тепер у Відомстві з інтелектуальної власності Великобританії була знайдена інформація, що Енді Рубін передав свої права на активи бренду Essential компанії Nothing Technologies Limited Карла Пея. Всі процедури з переходу прав були завершені 6 січня нинішнього року, а первісна заявка про продаж активів Essential була подана 11 листопада 2020 року.

  На даний момент відомо, що у власність Nothing перейшла марка, бренд і логотип Essential. А ось що стосується патентів і розробок, що належать компанії Енді Рубіна, то зараз немає ясності, чи отримав до них доступ стартап Карла Пея. Як і немає повного розуміння, чим же все-таки займеться Nothing і які продукти будуть входити в сферу його інтересів.

  Навіщо ж молодому стартапу знадобився бренд Essential? Залишається тільки гадати і чекати коментарів від Карла Пея.

  Джерело: gsmarena


  • не пропусти

  • магазин