Google може повністю заборонити AnTuTu в Android

  146

  Поки що користувачі можуть проігнорувати попередження та продовжити установку.

  Китайський додаток AnTuTu є дуже популярним для тестування продуктивності смартфонів. Настільки популярним, що багато виробників смартфонів використовують результати тестів в ході презентації своїх новинок, щоб показати, наскільки потужними є їх пристрої.

  Через зв’язки AnTuTu з компанією Cheetah Mobile компанія Google видалила з Google Play додатки AnTuTu 3DBench, AnTuTu Benchmark і AnTuTu Benchmark в березні цього року. Тепер же сервіс Google Play Protect почав попереджати користувачів, які встановлюють AnTuTu зі сторонніх джерел, що цей додаток є небезпечним і може збирати дані, які можна використовувати для відстеження вашого місця розташування.

  Поки що користувачі можуть проігнорувати попередження та продовжити установку, проте джерела висловлюють припущення, що незабаром додатки AnTuTu взагалі не можна буде встановити на пристрої, що працюють під управлінням операційної системи Android.

  Крім того, якщо ви відвідуєте сайт AnTuTu через браузер Google Chrome, ви також отримуєте попередження безпеки про те, що сайт містить шкідливі програми, які можуть збирати дані і відстежувати ваше місцеперебування.

  AnTuTu поки не прокоментувала останні новини. Ще в березні, коли її застосування видалили з Google Play, компанія заявила, що вона не належить розробнику Cheetah Mobile, додатки якого кілька разів порушували політику Google Play.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин