Годинники Huawei Mate Watch з Harmony OS і смартфон Huawei Mate 40 вийдуть раніше терміну

  162

  Huawei Mate Watch стануть першими в світі розумними годинниками, які будуть працювати під управлінням фірмової операційної системи розробки Huawei.

  Згідно з останньою інформацією, Huawei випустить свою флагманську лінійку смартфонів Huawei Mate 40 вже у вересні цього року, щоб скласти конкуренцію iPhone 12. Також очікується, що разом зі смартфонами вийдуть розумні годинники Huawei Mate Watch, які будуть працювати під управлінням операційної системи Harmony OS 2.0.

  Раніше деякі джерела повідомляли, що через торгово-економічну війну між США і Китаєм масове виробництво Huawei Mate 40 буде відкладено. Однак тепер китайські джерела повідомляють, що виробництво однокристальних систем Kirin, необхідних Huawei для нових смартфонів і розумних годинників, йде повним ходом і до вересня у компанії буде достатня кількість компонентів для запуску вищезгаданих пристроїв.

  Раніше з’явилася інформація про те, що Huawei Mate Watch стануть першими в світі розумними годинниками, які будуть працювати під управлінням фірмової операційної системи розробки Huawei. У травні цього року компанія Huawei зареєструвала торгову марку Mate Watch.

  Очікується, що годинники Huawei Mate Watch, на відміну від лінійки Watch GT, будуть орієнтовані на ділових людей.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин