Microsoft закриє свій стрімінговий сервіс Mixer

  141

  Компанія Microsoft повідомила про закриття свого стрімінгового сервісу Mixer. Він буде працювати до 22 липня і потім переведе своїх партнерів в стрімінговий сервіс Facebook Gaming.

  У планах компанії Microsoft було виведення свого сервісу на перші рядки в цьому сегменті ринку, для чого компанія залучала на ексклюзивній основі відомих стримерів, наприклад Ninjia і Shroud, але це не допомогло компанії забезпечити зростання популярності сервісу. У 2019 їй вдалося забезпечити 3% частки на ринку стрімінгу. Лідирує в цьому сегменті компанія Twitch з 73% часткою, слідом за нею йде компанія YouTube Gaming з часткою 21%, третє і четверте місце ділили Mixer і Facebook Gaming з частками 3%.

  Microsoft розраховувала, що в підсумку їй вдасться наростити свою аудиторію до 2 млрд гравців, але у Mixer виявилися недостатньо сильні позиції для цього. Facebook Gaming забезпечує ігровим контентом понад 700 млн гравців щомісяця, і це дає їм можливість співпрацювати з екосистемою Xbox, включаючи майбутні можливості Xbox Game Pass і Project xCloud. Глядачі з підписками на канали або підписками на Mixer Pro отримають при переході кредитну карту Xbox Gift Card як подяку за участь.


  • не пропусти

  • магазин