Новому Mi MIX бути! Ось тільки назва всіх здивує

  83

  Майже кожен фанат Xiaomi повинен чекати продовження серії Mi MIX. У минулому році китайська компанія показала приголомшливий Mi MIX Alpha з екраном, який покривав майже весь корпус. Однак масове виробництво концептуального смартфона так і не почалося. Останнім пристроєм лінійки досі залишається Mi MIX 3 5G, але, якщо вірити чуткам, скоро ситуація може змінитися.

  Звичайно, логіка підказує, що після Mi MIX 3 повинен йти Mi MIX 4. Але … Це ж Xiaomi, і згідно з витоками, що з’явилися, продовження лінійки буде називатися Mi MIX 10 і це навіть виправдано.

  Повернувшись трохи назад, 16 червня цього року Xiaomi в Китаї провела захід, на якому детально розповіла про безпеку і конфіеденційність, які так цінують в компанії. Виходячи зі ступеня важливості, інформація, доступна Xiaomi була розділена на 4 рівні — секретний, конфіденційний, інтернет і публічний. Глядачі також побачили стенд з назвами продуктів бренду.

  Але повернемося до Mi MIX 10. Відомо, що в цьому році всіма улюбленому бренду виповнюється 10 років, і на честь цієї важливої події вже були так названі Xiaomi Mi 10, Mi 10 Pro і Mi 10 Youth, Схоже, що новий Mi MIX візьме приклад і буде називатися Mi MIX 10.

  На жаль, ніяких відомостей про специфікації на даний момент немає. Ми лише можемо припустити, що пристрій оснастять 120 ГЦ OLED екраном і Snapdragon 865+.

  Джерело: Weibo


  • не пропусти

  • магазин