Флагманські Xiaomi Mi 10 і Mi 10 Pro отримали стабільну MIUI 12 з «супершпалерами»

  116

  Нова оболонка MIUI 12 доступна для китайських користувачів.

  Компанія Xiaomi почала поширювати стабільну версію фірмової оболонки MIUI 12 для флагманських смартфонів Xiaomi Mi 10 і Mi 10 Pro.

  На даний момент стабільна MIUI 12 доступна тільки для китайських версій смартфонів. Прошивка з номером MIUI 12.0.1.0 має розмір 820 МБ.

  Користувачам міжнародних моделей Xiaomi Mi 10 і Mi 10 Pro доведеться почекати. Однак реліз стабільної версії для Китаю вказує на швидкий вихід глобальної прошивки.

  Глобальна версія MIUI 12 на даний момент перебуває в тестовій стадії. Взяти участь в бета-тестуванні вже можуть користувачі смартфонів Redmi K20, Redmi K20 Pro, Xiaomi Mi 9, Xiaomi Mi 9Т і Xiaomi Mi 9Т Pro, Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 7 Pro, Redmi Note 7 і Redmi Note 7S.

  Xiaomi планує випускати стабільну MIUI 12 для смартфонів Xiaomi і Redmi в три етапи. Оболонка базується на операційній системі Android 10. Вона пропонує значно перероблений інтерфейс, красиві анімовані супершпалери і взагалі виводить анімацію на новий рівень, покращує темну тему, підвищує безпеку, пропонує перероблені фірмові програми та багато іншого.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин