Складаний смартфон Xiaomi схожий на Huawei Mate Xs

  120

  У складеному стані екран фіксується на клямці.

  В кінці 2019 року компанія Xiaomi подала заявку на реєстрацію патенту в Національне управління інтелектуальної власності Китаю. Патент був опублікований тільки сьогодні, в ньому містяться цікаві зображення смартфона, який може випустити Xiaomi найближчим часом.

  Варто почати з того, що мова йде про смартфон зі складним екраном, який нагадує Huawei Mate Xs і Royole Flexpai 2. У складеному стані екран фіксується на клямці.

  З правого боку розташовані кнопки включення/виключення і регулювання гучності смартфона. Запатентований складаний телефон Xiaomi має мікрофон як зверху, так і знизу. Крім того, в нижній частині мобільного пристрою є динамік і роз’єм USB-C.

  Росс Янг (Ross Young), засновник дослідницьких компаній Display Supply Chain Consultants та DisplaySearch, заявив, що Xiaomi однозначно представить свій перший складаний смартфон в найближчим часом. Однак поки що невідомо, чи буде він схожий на прототип, показаний на цих ескізах або на якийсь інший пристрій.

  Говорячи про камеру, варто відзначити наявність чотирьох датчиків зображення, а також світлодіодного спалаху, що складається з двох модулів.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин