Справжню Sony PlayStation 5 ми ще не бачили. Попередні витоки не відображають дійсність

  184

  Приставка може виявитися в два рази товстішою від PlayStation 4 Pro.

  Компанія Sony може показати ігрову приставку наступного покоління PlayStation вже через три дні. Тим часом, в мережі з’явився опис можливого дизайну та інших особливостей приставки PlayStation 5.

  Інформацією поділився «фахівець, причетний до розробки популярної американської гри, яка повинна вийти на новій консолі Sony в майбутньому». Відразу відзначимо, що фотографій або інших ілюстрацій «спеціаліст» не зміг передати журналістам, оскільки побоювався викриття.

  За даними джерела, справжня PlayStation 5 відрізняється від того, що публікувалося в мережі раніше під виглядом витоків. Також джерело натякнуло на якусь «незвичайну деталь», яка поки не розкривалася ні офіційно, ні в витоках. Вона стане однією з особливостей приставки.

  Крім того, Sony ще належить розкрити «важливу системну особливість», про яку згадувалося побіжно в чутках, але на неї не звернули уваги.

  Що стосується зовнішнього вигляду, то приставка Sony не схожа на консоль Xbox Series X з її дизайном в стилі розумних колонок. Замість цього, Sony залишилася вірна класичного дизайну, властивому приставкам. Це «плоска квадратна симетрична коробка з закругленими краями». При цьому приставка виявиться дуже товстою. Товщина PlayStation 5 майже в два рази більша, ніж у PlayStation 4 Pro.

  Особливими заслугами на терені витоків дане джерело не володіє. Однак розповіддю про PlayStation 5 зацікавилися багато, в тому числі англомовні ЗМІ. Таким чином, вивчити інформацію цікаво, але до неї варто поставитися з часткою скептицизму.

  Sony проведе спеціальний захід 4 червня, де покаже ігри для консолі нового покоління. Можливо, буде продемонстрована і сама PlayStation 5.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин