Саме так з великою часткою ймовірності буде виглядати Samsung Galaxy Note20+

  438

  Автор рендерів — дуже надійний інсайдер.

  Витоків про зовнішній вигляд смартфонів Samsung лінійки Galaxy Note20 ми бачили вже чимало, але зараз нарешті прийшла черга потенційно найбільш правдивих. Автором рендерів і відео нижче є інсайдер OnLeaks, відомий тим, що практично всі його подібні інсайди в результаті виявляються правдивими.

  Як бачимо, Note20+, а на зображеннях саме ця модель, буде схожий одночасно і на лінійку Note10, і на лінійку Galaxy S20. Від першої новинці дістанеться форма і пропорції корпусу, а ось від другого — оформлення модуля камери.

  Інсайдер стверджує, що габарити Note20+ складуть 165х77,2х7,6 мм, тобто новинка буде трохи більшою і тоншою, ніж Note10+ і при цьому в цілому компактнішою, ніж Galaxy S20 Ultra!

  Так, настали ті часи, коли топова модель лінійки Galaxy S стала більшоют від топової моделі Galaxy Note, хоча ще кілька років тому про це можна було навіть подумати.

  Galaxy Note20+ отримає дисплей діагоналлю 6,9 дюйма, стилус переїде в ліву частину нижньої межі, а один з датчиків камери, як бачимо, буде являти собою «перископний» телевик. Ймовірно, в Note20 його не буде.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин