Google Play Music закриється. Як перенести свою фонотеку на YouTube Music

  161

  Google нарешті представив інструменти для перенесення бібліотеки і подкастів з Google Play Music в YouTube Music.

  У компанії Google з музичними стрімінговими сервісами завжди була якась плутанина. У серпні 2018 року пошуковий гігант запустив YouTube Music, який повинен був замінити собою Google Play Music, проте відтоді обидва сервіси щасливо існують незалежно один від одного. З самого початку YouTube Music працював трохи стабільніше, а розробники поступово наповнювали його різними функціями. Тепер Google готовий взятися за Play Music, але не в тому плані, щоб продовжити його розвивати, компанія всього лише додала можливість перенести свою фонотеку в YouTube Music.

  Починаючи від 12 травня в додатку YouTube Music з’явився вбудований інструмент, який дозволяє імпортувати всі треки, альбоми, плейлисти, рекомендації, лайки і дизлайки, завантаження і покупки з Google Play Music. Для цього необхідно перейти на вкладку «Бібліотека» і вибрати відповідну опцію. Все це передається з одного сервісу в інший одним натисканням, але процес може тривати кілька годин — все залежить від кількості контенту. Як тільки імпорт даних буде завершений, користувач отримає повідомлення на пошту і в додатку.

  Варто зазначити, що цей процес не замінює бібліотеку YouTube Music, рекомендації та переваги, він просто враховує всі ці нюанси і вносить зміни. Часовий інтервал прослуховувань теж збережеться, і, якщо користувач давно слухав музику в Google Play Music, можна не боятися, що історія в іншому сервісі відобразиться некоректно. Всі треки з фонотеки Play Music розташовуються в загальній бібліотеці YouTube Music, як ніби вони були там завжди. «Нові» композиції відразу ж враховуються в рекомендаціях на головній сторінці сервісу. Що стосується подкастів, перенести їх можна аналогічним чином, але тільки на конкретній веб-сторінці, оскільки в YouTube Music немає відповідного розділу.

  Тепер, коли Google представив інструменти, що дозволяють користувачам перейти на YouTube Music без будь-яких проблем, компанія готова почати процес закриття Play Music. З цього моменту користувачі більше не можуть оформляти підписку Play Music Unlimited, а сам сервіс буде повністю закритий в поточному році. Точні терміни поки не називаються.


  • не пропусти

  • магазин