OPPO визнала, що її 40-ватна зарядка швидше вбиває акумулятор

  134

  При однаковій кількості зарядних циклів 40-ватна зарядка скорочує ємність батареї в три рази швидше, ніж 15-ватна.

  У квітні OPPO випустила смартфон Ace2, оснащений батареєю ємністю 4000 мАг з підтримкою швидкої провідної зарядки на 65 Вт і бездротової на 40 Вт. Завдяки цим технологіям китайська компанія досягла небувалих висот в цій сфері, а її фірмові розробки вийшли на новий рівень. Але як виявилося, така перевага не обійшлося без недоліків — через 40-ватну зарядку батарея втрачає 30% своєї ємності, тоді як при використанні 15-ватної зарядки цей показник дорівнює 10% при однаковій кількості зарядних циклів.

  За словами журналіста авторитетного видання AnandTech Андрія Фрумусану (Andrei Frumusanu), цю інформацію підтвердила сама компанія OPPO.
  Таким чином, можна сміливо стверджувати, що це чистої води маркетинг. Це також пояснює той факт, чому деякі виробники, такі як Google і Apple, досі не використовують технологію швидкої зарядки. По суті, їх твердження про те, що 15-ватної зарядки цілком достатньо для більшості власників смартфонів, дійсно має значення.

  https://twitter.com/DanMatte/status/1258407171785543681

  Технологія швидкої зарядки дозволяє смартфонам заряджатися швидше, але і час автономної роботи пристрою теж скорочується швидше. Проте більшість людей цього не помічають, оскільки зазвичай використовують смартфони не довше трьох років. OPPO переконана, що найшвидша на поточний момент технологія зарядки допоможе її смартфонам краще продаватися. Китайський виробник входить в групу компаній BBK Electronics, яка також володіє брендами Vivo, OnePlus і Realme. Майбутні смартфони цих компаній також будуть підтримувати технологію швидкої зарядки до 65 Вт.

  Інші виробники намагаються уповільнити цю деградацію різними способами. Наприклад, деякі з них навмисне уповільнюють зарядку батареї після 50%.


  • не пропусти

  • магазин