Відеоконференції в Google Meet тепер безкоштовні для всіх

  108

  Компанія Google раптом вирішила зробити користувачам, що сидять на карантині, відмінний подарунок.

  Під час карантину сервіси, що дозволяють влаштовувати відеоконференції, отримали нечувану популярність. Наприклад, Zoom активно використовується для віддаленого навчання, а Skype знову на коні. У компанії Google теж вирішили підняти популярність сервісу Meet, відкривши безкоштовний доступ для всіх охочих. Раніше платформа надавалася виключно корпоративному і освітнього сектору з різними платними функціями і лімітами.

  Тепер Google Meet надає можливість будь-якому користувачеві з обліковим записом Google створювати конференції за участю до ста чоловік без обмеження за часом. Лише після 30 вересня Google введе ліміт на шістдесят хвилин на кожну відеоконференцію.

  Правда, є кілька моментів, які варто враховувати. По-перше, для підключення до відеоконференції Google Meet користувач зобов’язаний увійти в обліковий запис Google. Просто клікнути мишкою на посилання і приєднатися до наради вийде. У Google вважають, що це дозволить автору конференції простіше модерувати учасників, виключаючи тролів, які постійно зустрічаються на платформі Zoom.

  По-друге, якщо користувач прийшов на відеоконференцію не на запрошенням з календаря, то він буде перенаправлений в «зелену кімнату». Приєднатися до загальних зборів він зможе тільки після того, як організатор надасть доступ. Це теж необхідно для підняття рівня приватності.

  І, по-третє, безкоштовна версія Google Meet не надає номери телефонів для нарад.

  Всі вищеописані заходи безпеки дійсно необхідні — основний конкурент в особі Zoom дуже швидко набрав популярність, але дірки в безпеці відлякують багатьох користувачів, які не хочуть бачити на своїх конференціях тролів. Також варто відзначити, що розробники Google Meet явно надихнулися конкурентом, запровадивши в свої конференції єдину сітку учасників — під час відеозв’язку користувач бачить на одному екрані всіх учасників зборів. Даний режим вже доступний як на смартфонах, так і в веб-версії додатка.

  Zoom, природно, зайняв величезну нішу на ринку відеоконференцій, але компанія Google робить все можливе, щоб теж залишатися на хвилі популярності. Залишається лише сподіватися, що Microsoft зі Skype теж зробить щось, щоб колись популярний сервіс знову вийшов в топ.

   


  • не пропусти

  • магазин