Представлена ​​зовсім нова камера MIUI 12 для смартфонів Xiaomi і Redmi

  52

  Її інтерфейс можна налаштувати під себе.

  На офіційній сторінці розробників оболонки MIUI 12 було оголошено, що смартфони з цією прошивкою отримають абсолютно новий рідний додаток камери з новими можливостями.

  Керівник команди розробників програми камери для смартфонів Xiaomi і Redm поділився новим зображенням призначеного для користувача інтерфейсу оновленої камери, а також розповів, чим саме вона буде відрізнятися від попередньої версії.

  За словами розробника, новий додаток камери MIUI буде підтримувати повне налаштування пунктів, що відображаються і які необхідні користувачу. Власники смартфонів Xiaomi і Redmi зможуть вивести на екран саме ті іконки і режими зйомки, якими вони користуються найчастіше, зробивши інтерфейс унікальним і зручним для себе.

  У його повідомленні йдеться про те, що мінімум користувачі зможуть додати на основний екран в додатку камери всього два режими, при цьому максимум можна буде зробити доступними відразу десять режимів.

  MIUI 12 представлять 27 квітня, прошивка принесе з собою нові функції, включаючи темний режим Dark Mode 2.0, нові теми і різні оптимізації.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин