Перші якісні зображення Samsung Galaxy Fold 2

  189

  Їх опублікував перевірений інсайдер.

  Вчора відомий інсайдер і дизайнер Бен Гескін (Ben Geskin) виклав перші рендери складного смартфона Samsung Galaxy Fold 2, які були створені на базі витоків і наявної в мережі інформації.

  Цей інформатор заслуговує довіри, бо він першим показав, як буде виглядати iPhone X за кілька місяців до анонсу, а також регулярно публікує якісні рендери прийдешніх смартфонів, використовуючи креслення і витоки інформації.

  Очікується, що діагональ головного екрану складного смартфона Galaxy Fold 2 складе 7,6 дюйма, а роздільна здатність збільшиться до 2213×1689 пікселів, тому щільність пікселів складе 359 PPI, а частота оновлення зображення буде дорівнює 120 Гц. Розмір зовнішнього екрана повинен збільшитися до 6,2 дюйма, а його роздільна здатність складе 2267×819 пікселів. Частота оновлення зображення зовнішнього екрана складе 60 Гц.

  Очікується, що смартфон отримає повну підтримку електронного пера S Pen. Samsung планує використовувати так зване ультратонке скло, яке забезпечить екрану достатній захист і не буде створювати складку в місці вигину.

  Презентація новинки очікується в цьому році.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин