Google почала боротися з недобросовісними підписками в додатках

  95

  У магазину Google Play довгий час спостерігалися проблеми з-зачерез поширення додатків, які пропонували користувачам різного роду платні підписки, не до кінця пояснюючи, як ті працюють. Для того, щоб впоратися з ними, компанія вводить нові правила, які зобов’язують розробників прямо вказувати, скільки насправді повинні платити користувачі і на яких умовах це відбувається.

  Вони набрали чинності з 16 квітня для нових додатків, а для вже існуючих — у розробників є 2 місяці до 16 червня для налаштування.

  Також розробники повинні будуть вказувати, чи включає підписка всю функціональність програми або окремі її частини. Користувач повинен бачити, за що він платить, що входить в пробний доступ, і як часто буде здійснюватися оплата.

  Більш того, тепер користувачі будуть отримувати повідомлення електронної пошти за день до закінчення терміну підписки. Нарешті, їх будуть повідомляти про те, що видалити програму не скасовує підписку. Google передбачає, що це нововведення на початку відштовхне користувачів, але з часом це зробить магазин безпечнішим і надійнішим.

  Джерело: Android Police


  • не пропусти

  • магазин