Нові подробиці про фірмовий чип Google

  2206

  Минулого тижня в мережі з’явилися чутки, що Google співпрацює з Samsung над власним чипом, який, імовірно, знайде своє застосування в майбутніх пристроях Pixel. За даними видання Axios, пошуковий гігант дійсно працює над фірмовим процесором і його кодову назву Whitechapel. У розпорядженні Google вже є перші і ранні зразки чипа.

  Але новий процесор не буде готовий до установки в смартфонах Pixel в цьому році. Він може з’явитися в пристроях в наступному році і згодом він може лягти в основу хромобуків Chromebook. Джерело підтверджує, що чип Whitechapel має вісім процесорних ядер і для його створення використовуються 5-нанометрові технології.

  Особливий упор в мобільній платформі зроблять на штучний інтелект і машинне навчання. Google має намір за рахунок фірмового чипа підвищити продуктивність і можливості розумного помічника Google Assistant.

  Сама Google на даний момент мовчить, і ніяк не коментує чутки про роботи над фірмовим чипом. Але такий крок виглядає цілком логічним і дозволить компанії знизити залежність від Qualcomm, а також допоможе досягти кращої оптимізації і тонкої настройки програмного забезпечення з залізом. Крім того, компанія зможе більш гнучко підходити до власної цінової політики на пристрої.

  Джерело: axios


  • не пропусти

  • магазин