Ілон Маск розкрив багаторічну таємницю електромобілів Tesla

  127

  Призначення камери в салоні Model 3 підтверджено.

  Глава автовиробника Tesla Ілон Маск (Elon Musk), нарешті, розкрив відповідь на одну з найбільших загадок в автомобілях бренду.

  Електромобілі Tesla Model 3 з самого початку постачалися з встановленою в дзеркало заднього виду камерою, спрямованою в салон із захопленням водія і пасажирів. Однак дотепер користувачам залишалося тільки гадати, навіщо вона потрібна. Тепер Ілон Маск в соціальній мережі Twitter підтвердив одну з теорій, що висуваються.

  Глава Tesla відповів: «Правильно», користувачеві, який припустив, що камера призначена для сервісу роботаксі на випадок вандалізму в салоні. Якщо користувач роботаксі Tesla вирішить зіпсувати ваш автомобіль, то все виявиться записаним на відео і невдалому вандалові доведеться заплатити та, можливо, відповісти за свої дії перед законом.

  Компанія в минулому році оголосила про плани запустити сервіс роботаксі, коли власники зможуть здавати свої автомобілі в прокат іншим користувачам.

  Robotaxi – сервіс безпілотних автомобілів. За змістом він схожий з Uber, але в даному випадку машину можна буде відправити на «самостійні заробітки». Під час анонсу говорилося, що сервіс буде запущений в 2020 році.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин