Відомий аналітик розповів про дві особливості Huawei Mate 40

  84

  Як відомо, Huawei двічі на рік оновлює свої флагманські лінійки смартфонів. Весняна трійка преміальної серії Huawei P40 уже дебютувала, тепер чекаємо осені, коли відбудеться прем’єра сімейства Huawei Mate 40. До анонсу ще далеко, але це не заважає інсайдерам потроху розкривати особливості пристрою.

  На цей раз відзначився відомий аналітик Мінг Чи-Куо, чия спеціалізація прогнози по частині пристроїв Apple. І вони досить точні в більшій своїй масі. Зрідка він вправляється в прогнозах про характеристики ґаджетів інших компаній. Цієї честі, як правило, вшановувалися флагмани Samsung, але дійшла черга і до преміальних пристроїв Huawei. Авторитет компанії зростає і з нею доводиться рахуватися.

  За словами аналітика, Huawei Mate 40 запропонує новітній флагманський чип Kirin 1020. Це аж ніяк не сенсація і цілком передбачуваний крок, про який раніше говорили інші техно-шпигуни. А ось про те, що флагман отримає камеру з технологією FreeForm, раніше ніхто не говорив.

  Очікується, що нова розробка створена з прицілом на ширококутні датчики і покликана зменшити викривлення. Йдеться про ефект «риб’ячого ока», коли по краях зображення спостерігається розмиття. Для того, щоб домогтися потрібного ефекту, використовують спеціальні лінзи, які сфокусовані на прямокутному полі картинки, а не на круглому, як зазвичай.

  Джерело: gizmochina


  • не пропусти

  • магазин