iPhone і Android не отримають нових емодзі в 2021 році

  273

  Ніяких нових смайликів для смартфонів в наступному році, випуск набору Emoji 14 відкладається на півроку.

  Черговою жертвою коронавірусу стали смайлики і емодзі. 8 квітня некомерційна організація Unicode Consortium, яка займається розробкою і затвердженням Unicode і відповідних стандартів, повідомила про те, що випуск Unicode 14.0 відкладається на 6 місяців — до вересня 2021 року. Ця затримка викликана пандемією COVID-19, через яку організація не може дотримуватися затвердженого раніше графіка. Таким чином, нові смайлики і емодзі для Android і iOS теж затримаються.

  Як пояснили в Unicode Consortium, смайлики, схвалені організацією в січні, як правило, з’являються на мобільних пристроях в вересні. Тобто набір Emoji 13, який вже отримав схвалення як частина стандарту Unicode 13, з’явиться на смартфонах цієї осені. Він містить 117 нових емодзі, включаючи трансгендерний прапор, чоловіка в фаті і інші суперечливі персонажі.

  Що стосується Emoji 14, то кінцевий термін подачі пропозицій щодо включення нових смайликів в цей набір — вересень 2021 року. Таким чином, затверджені нові символи не з’являться до 2022 року. Організація розглядає варіант з випуску деяких нових емодзі в наборі Emoji 13.1, в цьому випадку вони можуть з’явитися в наступному році.


  • не пропусти

  • магазин