Ціни на Redmi K30 Pro потрапили в мережу за день до анонсу

  605

  Смартфон дійсно не буде дешевим.

  Сьогодні китайські інсайдери опублікували в соціальній мережі Weibo інформацію про ціни на різні версії флагманського смартфона Redmi K30 Pro, який буде представлений цього тижня.

  Базова версія Redmi K30 Pro, яка оснащена 8 ГБ оперативної і 128 незалежної флеш-пам’яті, коштує 520 доларів, тоді як видання Redmi K30 Pro Zoom Edition, яке отримало такий же набір пам’яті, оцінили в 563 долари.

  Раніше Лу Вейбінг (Lu Weibing), президент Xiaomi Group China і генеральний директор Redmi, заявив, що Redmi K30 Pro – це справжнісінький флагман, тому ніякої дешевої версії для малозабезпечених на ринку не буде.

  Redmi K30 Pro успадкував концепцію Redmi K20 Pro, але став безкомпромісним флагманом. Попри те, що Redmi K30 Pro доступний в стандартній і преміальній версіях, навіть стандартна версія не буде дешевою. Старша версія повинна відрізнятися досконалішою камерою з поліпшеними можливостями в плані зуму.

  Redmi K30 Pro оснащений однокристальною системою Qualcomm Snapdragon 865, швидкою пам’яттю LPDDR5 і флеш-пам’яттю UFS 3.1.

  Презентація Redmi K30 Pro відбудеться 24 березня.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин