Таким буде Xiaomi Mi Mix 2020. Очікувані характеристики і рендери флагмана

  99

  Фронтальної камери на зображеннях немає, тому вона, імовірно, буде розташовуватися під поверхнею екрана.

  Джерело повідомляє, що Xiaomi старанно працює над новим смартфоном серії Xiaomi Mi Mix, який буде випущений в цьому році під назвою Xiaomi Mi Mix 2020. Пропонуємо вашій увазі передбачувані характеристики і рендери Xiaomi Mi Mix 2020 або Mi Mix 4.

  Xiaomi Mi Mix 2020 отримає повноекранний дизайн без вирізів і отворів. Фронтальної камери на зображеннях немає, тому вона, імовірно, буде розташовуватися під поверхнею екрана. Подібна технологія була представлена Xiaomi ще в минулому році. Дисплей повинен мати роздільну здатність 2K при частоті оновлення зображення 120 Гц.

  На задній панелі ми бачимо вертикально розташовані три датчики зображення основної камери. За дизайном задньої панелі смартфон буде нагадувати раніше анонсований Xiaomi Mi Mix Alpha, тільки екран Xiaomi Mi Mix 2020 не буде згинатися на задню кришку.

  В основній камері будуть використовуватися 108-мегапіксельний датчик зображення, також передбачені 12-мегапіксельна камера з ширококутним об’єктивом і телеоб’єктив з 10-кратним зумом. Роздільна здатність фронтальної камери складе 20 Мп.

  Смартфон буде підтримувати швидку провідну та бездротову зарядку, розпізнавання користувачів за обличчями, він буде оснащений модулем NFC.

  Xiaomi Mi Mix 2020 буде випущений в другій половині цього року, ціна буде починатися з позначки 939 доларів.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин