Київстар змінює правила поповнення рахунку для всіх користувачів

  4150

  Як ми вже писали в наших попередніх статтях, компанія «Київстар» вирішила переглянути правила поповнення рахунку для своїх абонентів. Зміни стосуються не тільки тих, хто є абонентом мобільного зв’язку передплатної форми обслуговування. Іншим людям, які отримували різні послуги від найбільшого оператора в нашій країні, також доведеться пристосуватися до значних змін. Причини їх не цілком зрозумілі, але можна припустити, що це – оптимізація послуг поповнення рахунку, пов’язана з оновленням протоколів переказу грошей між абонентами і оператором мобільного зв’язку.

  Поповнення рахунку для домашнього інтернету: як виглядають нові правила

  Зміни стосуються, окрім тих, хто користується мобільним зв’язком від «Київстар» на умовах передоплати, ще й користувачів інтернету від компанії. Якщо у вас підключена послуга «Домашній Інтернет», то починаючи з другого березня ви можете поповнити рахунок одним з двох способів. Перший варіант – це безпосередньо за допомогою офіційного сайту мобільного оператора. Другий – через систему обслуговування абонентів «Мій Київстар». Для цього необхідно ввести просту комбінацію * 134 # і клавіша виклику, або ж зателефонувати за номером 899 (дзвінки для абонентів «Київстар» – безкоштовні).

  Мінімальна сума, на яку можна поповнити рахунок, становить десять гривень. Це правило стосується перерахування грошей на рахунок або ж поповнення за допомогою терміналу. При внесенні на рахунок суми від десяти до п’ятдесяти гривень буде стягуватися фіксована комісія – дві гривні. Якщо ви поповнюєте рахунок на суму понад п’ятдесят гривень, то будь-яка комісія відсутня.

  Важлива інновація – тепер рахунок можна поповнювати за допомогою терміналів партнерів Київстар, а також через банки. Мінімальна сума при цьому буде становити одну гривню без урахування комісії, що стягується постачальником послуг (інформацію про це необхідно вивчати окремо).

  Абонентів, які обслуговуються на контрактній основі, зміни не стосуються. Вони як і раніше можуть поповнювати свій рахунок на будь-яку суму на свій розсуд, оплачуючи як весь пакет послуг відразу, так і по частинах.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин