“Пожирачі батареї”: топ-5 найгірших додатків для Android в 2020 році

  3666

  Уважно спостерігаючи за тим, які мобільні програми споживають найбільше енергії, експертам вдалося визначити п’ятірку найшкідливіших. Такі дослідження були проведені неспроста, оскільки з автономністю роботи сучасних смартфонів часто бувають проблеми і, хотілося б цю ситуацію поліпшити.

  Звичайно ж, щорічна оптимізація і збільшення ємності акумуляторів трохи допомагають вирішити цю проблему, але явно недостатньо, тому експерти і склали список програм, які садять батарею дуже швидко.

  Експерти з Techengage назвали ТОП-5 найгірших додатків в 2020 році, які слід видалити або уникати. Позбувшись від цих програм або відключивши їх роботу у фоновому режимі, можна заощадити заряд і використовувати свій смартфон без проводу довше, ніж зазвичай, пише ITsider.

  П’ятірка гірших “пожирачів” батареї

  І так, до п’ятірки мобільних додатків, які швидше за всіх з’їдають заряд акумулятора смартфона, потрапили наступні програми:

  1. Snapchat.
  2. Netflix.
  3. YouTube.
  4. Facebook.
  5. Facebook Messenger.

  Всі ці програми садять батарею не миттєво, але, щоб зрозуміти, чому їх варто таки видалити, про кожен з них варто поговорити окремо.

  Snapchat

  Як показала реальна практика експертів, мобільна програма Snapchat – це самий нещадний монстр для заряду. Програмні повідомлення цього додатка будуть прокидатися смартфон мало не щохвилини. Ще додаток буде активно використовувати служби, що визначають дані про місце розташування користувача, використовувати ресурси відеокамери, а в чаті буде активно проглядатися стрічка. На очах садити батарею буде і доповнена реальність, за рахунок чого, заряджати гаджет доведеться по кілька разів на день. Звичайно ж, дані місця розташування і повідомлення можна відключити, але це тільки трохи покращить ситуацію, так що доведеться або видалити програму, або не відходити від зарядного кабелю.

  Netflix

  Ця мобільна програма теж дуже сильно з’їдає заряд акумулятора смартфона, а робить вона це за рахунок наступного:

  • дуже часто надсилає повідомлення;
  • використовує екран в активному режимі;
  • використовує потужність пристрою по максимуму.

  Краще цей додаток з смартфона видалити, адже можна дивитися фільми і на ноутбуці або сучасному телевізорі, де є функція підключення до мережі.

  YouTube

  Купивши новенький смартфон в магазині, кожен користувач помітить, що на гаджет вже встановлено Ютуб, адже він входить в стандартний набір програм від Гугл. Наявність цієї програми в смартфоні змушує не тільки витрачати багато часу на перегляд різних роликів, але ще і дуже швидко розряджає акумулятор. Якщо не хочеться видаляти програму повністю, але і втрачати через неї більшу частину заряду точно не кращий варіант, тоді роботу додатка варто строго контролювати. Звичайно ж, варто розуміти, що чим менше роликів проглядається в Ютуб, тим довше протягне батарея.

  Facebook

  Без улюбленої для багатьох соціальної мережі справа тут теж не обійшлося. Додаток Facebook дуже активно працює навіть у фоновому режимі, що і садить батарею просто на очах. Програма постійно синхронізує контакти і оновлення, запускає служби повідомлень, а також величезну кількість фонових процесів. Так, видаляти цей додаток навряд чи хто погодиться, але його роботу можна цілком вдало оптимізувати. Варто відключити фонові процеси в програмі і повідомлення, що можна зробити в меню налаштувань свого гаджета.

  Facebook Messenger

  Ця програма призначається для обміну повідомленнями між користувачами мережі і дуже сильно садить акумулятор смартфона. Оскільки месенджер також працює у фоновому режимі, витрачає він заряд батареї з величезним апетитом. Програма також відправляє повідомлення і синхронізує контакти, а ось обійтися без неї не вийде, адже відправляти повідомлення тільки з основного клієнта вже не можна. Щоб менше витрачати заряд, цей месенджер варто видалити, встановивши замість нього Messenger Lite, який буде менше навантажувати процесор гаджета, а відповідно і садити батарею.

  Battery-boosting Apps (Прискорювачі Батареї)

  Щоб не видаляти вище перераховані програми, багато хто активно шукає прискорювачі батареї. За словами розробників, ці програми не тільки зроблять роботу гаджета більш продуктивною і заощадджують заряд, загальмувавши фонову роботу пожирачів, але і зможуть розширити оперативну пам’ять. Насправді ж, ці програми теж не можна назвати ефективними, оскільки, щоб заблокувати роботу пожирачів у фоновому режимі, самі вони, той же фоновий режим і використовують.

  У той час, коли користувач думає, що після скачування прискорювача його проблеми повністю вирішаться, він продовжує спостерігати ту ж картину і остаточно перестає розуміти, чому ж сідає батарея. Насправді, щоб забезпечити хорошу роботу смартфона, а заряджати його не довелося по кілька разів на день, користувачеві варто поступати таким чином:

  • видалити всі програми, які активно садять батарею;
  • не збирати на телефоні різний непотрібний контент, постійно очищати його від нього;
  • не викачувати програм, які нібито зможуть зробити батарею більш продуктивною і впоратися з шкідливими програмами.

  Такі програми, як Clean Master виявляться порятунком для смартфона тільки на перший погляд, насправді ж, вони теж нещадно будуть споживати заряд батареї, нічого особливо не поліпшивши.

  Щоб дійсно заощадити батарею і зробити смартфон більш продуктивним, просто стоїть не закачувати зайвий програм, що накопичилися файли і фото перекидати на комп’ютер, видаляючи їх зі смартфона повністю. Так можна не просто зберегти заряд батареї, але і надовго зберегти працездатність смартфона, не змінюючи улюблений гаджет на новий. Програм-шкідників є багато, тому, перш ніж їх встановлювати, варто добре подумати.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин