Canyon представив нові жіночі смарт-годинники «Marzipan»

  116

  Компанія Canyon повідомила про випуск нових жіночих смарт годинників «Marzipan», які представлені в 3 кольорах і отримали водостійкість при зануренні на глибину до 1 метра, а також повністю захищені від пилу. Даний гаджет оснащений яскравими силіконовими та шкіряними ремінцями, а одного заряду батареї вистачає до 20 днів роботи.

  CNS-SW75 оснащуються повністю сенсорним 1,22-дюймовим екраном, що плавно перетікає в металевий корпус з ретельно підібраною палітрою кольорів. Вони спрощують управління камерою, дозволяють відстежувати важливі повідомлення і мотивують займатися фізичною активністю.

  Крім того, смарт-годинники «Marzipan» оснащені спеціальним оптичним датчиком, що забезпечує цілодобовий моніторинг серцевого ритму, а в спеціальному додатку дані відображаються в зручних і простих показниках.

  Розумні годинник CNS-SW75 сумісні з додатком Canyon Life, який доступний як на iOS, так і на Android. З його допомогою можна відстежувати повсякденну діяльність, збільшувати фізичну активність і, звичайно ж, враховувати витрати і отримання калорій та накопичувати статистику показників здоров’я.


  • не пропусти

  • магазин