Око, як у орла. Huawei обіцяє нові можливості зуму для P40 Pro

  81

  Вже 26 березня компанія Huawei представить смартфон P40 Pro – один з найцікавіших апаратів року для тих, кому дуже важлива камера. Звичайно, буде і модель P40, але флагман повинен бути традиційно кращим.

  І хоча ми вже знаємо про P40 Pro чимало, сьогодні у нас є інформація, яка отримана безпосередньо від самої Huawei. Для початку компанія відзначила, що камера в P40 Pro буде використовувати ті ж технології, які дебютували на P30 Pro в минулому році. Швидше за все, в даному випадку мається на увазі датчик RYYB.

  Нагадаємо, P30 Pro в минулому році був першим з подібним датчиком, структура пікселів якого дозволяла апарату робити неймовірні знімки майже в повній темряві. Можна очікувати, що P40 Pro отримає датчик з такою ж конфігурацією пікселів.

  Що стосується перископної камери, сумніватися в її наявності не доводиться, але поки точно неясно, якими будуть її параметри. Сама Huawei заявила, що при розробці надихалася орлами, очі яких дозволяють птахам розгледіти жертву з відстані до трьох кілометрів. Швидше за все, можливості зуму щодо P30 Pro будуть покращені.

  Наостанок Huawei пообіцяла, що в P40 Pro будуть використовуватися нові матеріали, але не зрозуміло, які саме.

  Джерело: ixbt.com  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин