Трирічний Xiaomi Mi 6 отримав новітню версію MIUI 11

  108

  Офіційна статистика Xiaomi вказує на те, що багато користувачів досі не замінили свої Xiaomi Mi 6.

  У жовтні минулого року компанія Xiaomi почала поширювати стабільну версію китайської версії прошивки MIUI 11 для смартфона Xiaomi Mi 6, якому ось-ось виповниться три роки.

  Тепер же Xiaomi Mi 6 отримав новітню стабільну версію MIUI V11.0.5.0.PCACNXM, яка містить виправлення помилок в рядку стану, панелі повідомлень, центрі безпеки, Mi Cloud і так далі.

  Зокрема виправлена проблема з випадаючим меню панелі повідомлень, при пошуку встановлених додатків, усунуті повторювані спливаючі вікна, виправлена помилка мережі, яка виникала після заміни SIM-карти. Також розробники поліпшили відображення довгих вертикальних скріншотів і оптимізували швидкість роботи пристрою.

  Xiaomi Mi 6, випущений Xiaomi на початку 2017 року, був на той момент флагманським смартфоном компанії. Він став першим анонсованим смартфоном, оснащеним однокристальною системою Qualcomm Snapdragon 835. Смартфон привернув користувачів продуктивністю і дизайном. Офіційна статистика Xiaomi вказує на те, що багато користувачів досі не замінили свої Xiaomi Mi 6, тому компанія продовжує підтримувати застарілий смартфон.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин