З’явилися якісні зображення нового смартфона Motorola Moto G8 Power Lite

  265

  У лютому повинна була відбутися прем’єра Moto G8 Power на MWC 2020 року, який мав надійти в продаж навесні нинішнього року. Тим часом прийшла інформація, що ця модель отримає лайт-версію, яка збереже головну перевагу базового смартфона — ємну батарею на 5000 мАг.

  Поділився відомостями про новинку відомий інсайдер Роланд Квандт. За його даними апарат називатимуть Moto G8 Power Lite. У плані зовнішнього вигляду, він буде практично повністю повторювати риси Moto G8 Power з однією лише відмінністю — основна камера одержить три датчики, а не чотири. Це буде апарат з круглим отвором під фронталку в екрані, дактилоскопічним датчиком на задній панелі і пластиковою тильною кришкою.

  Очікується, що Moto G8 Power Lite побудований на базі восьмиядерного процесора Helio P35, запропонує 4 Гб оперативної пам’яті і флеш-накопичувач на 64 Гб.

  Нагадаємо, що лінійка G є найуспішнішою в модельному ряду Motorola і на початку нинішнього року компанія похвалилася, що за весь час її існування було продано 100 млн одиниць цієї серії. Виробник сподівається, що пристрої G-серії будуть мати попит і далі.

  Джерело: androidpolice.com


  • не пропусти

  • магазин