Sony готує компактний смартфон з великим акумулятором

  191

  Ім’я поки невідоме.

  Свого часу зростання смартфонів майже припинилося. Більшість апаратів оснащувалося екранами діагоналлю 5,5-5,7 дюйма, і лише деякі моделі отримували панелі діагоналлю близько 6 дюймів.

  Однак потім ринок перейшов на більш витягнуті дисплеї, і смартфони відновили зростання. Стандартними сьогодні є апарати з панелями діагоналлю 6,3-6,4 дюйма, нерідко зустрічаються пристрої з екранами 6,7 дюйма по діагоналі. Але тим, кому хочеться дійсно справжній невеликий смартфон, вибирати практично нема з чого.

  І Sony, схоже, готується випустити новинку, яка підходить для таких користувачів. Вона засвітилася в базі TENAA з каталожним номером S20A. Як буде називатися смартфон, поки неясно, але, на жаль чи на щастя, це, ймовірно, не нова модель сімейства Compact.

  Смартфон має габарити 150,8х72,8х12,5 мм при екрані діагоналлю 5,45 дюйма. Крім цього зараз відомо лише про акумулятор ємністю 4000 мАг, що дуже багато для смартфона Sony.

  Як можна бачити, смартфон буде невеликим, хоча і відчутно більшим від того ж Xperia Z5 Compact (на фото). Також звертає на себе увагу великий акумулятор і величезна за сучасними мірками товщина апарату.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин