Wi-Fi 7: нове покоління бездротового зв’язку вразить швидкістю передачі даних

  153

  В кінці 2018 року була представлена технологія бездротового зв’язку Wi-Fi 6, за якою ховається стандарт 802.11ax. З середини минулого року Wi-Fi Alliance почав сертифікацію пристроїв з підтримкою нового стандарту і на ринку є гаджети, які пропонують підтримку нового протоколу бездротової передачі даних. Wi-Fi 6 тільки набирає популярність, але роботи над стандартом Wi-Fi 7 вже активно йдуть.

  Повідомляється, що пропускна здатність Wi-Fi 7 виросте до 30 Гбіт/с. Для порівняння швидкість передачі даних в Wi-Fi 5 складає 3,5 Гбіт/с, а Wi-Fi 6 – до 9,6 Гбіт/с. Новий протокол бездротової передачі даних виведе на новий рівень швидкість передачі потокового відео і буде менше проблем з перевантаженням.

  Очікується, що новий стандарт Wi-Fi 7 не тільки дозволить швидше передавати інформацію, але і допоможе з більшою точністю визначати місце розташування користувача, і навіть порахувати частоту дихання. Передбачається, що ця фішка особливо буде популярна в частині контролю за станом здоров’я самотніх літніх людей.

  Стане в пригоді новий протокол бездротової передачі даних і в роботі системи «розумний дім». Так, наприклад, двері будинку будуть відкриватися автоматично, як тільки власник житла виявиться біля дверей або буде знаходитися в парі метрів від неї. Але до того, як Wi-Fi 7 почне функціонувати пройде кілька років. Перед творцями стоїть завдання забезпечити високий рівень захисту конфіденційної інформації і поставити надійний заслін, що перешкоджає вторгненню ззовні.

  Джерело: gizchina.com

   






  • не пропусти

  • магазин