Snapdragon 865, 5000 мАг, 12 ГБ ОЗУ, екран 2К, 64 Мп. Опубліковані характеристики Black Shark 3

  250

  Офіційна прем’єра смартфона відбудеться завтра.

  В’єтнамський інтернет-магазин опублікував чи не всі характеристики ігрового смартфона Black Shark 3, прем’єра якого відбудеться тільки завтра. Ціни немає, але вона повідомлялася раніше і виглядає привабливо на фоні рівня оснащення моделі.

  Black Shark 3 побудований на однокристальній платформі Qualcomm Snapdragon 865 і оснащений екраном 2К з кадровою частотою 90 Гц і частотою опитування сенсорного шару 300 Гц (хоча раніше говорилося про 270 Гц). Об’єм оперативної пам’яті склав 12 ГБ, обсяг вбудованої флеш-пам’яті – 512 ГБ.

  До останнього не повідомлялися характеристики камери моделі, але тепер вони відомі. Роздільна здатність основного датчика – 64 Мп, є ще датчики на 13 і 16 Мп: перший з’єднаний з телеоб’єктивом, другий — з надширококутним об’єктивом. У фронтальній камері застосовується датчик роздільною здатністю 20 Мп.

  Black Shark 3 отримав акумулятор ємністю 5000 мАг і підтримує зарядку потужністю 65 Вт. При її використанні повний заряд акумулятора досягається за 50 хвилин. Також слід згадати й про те, що в пристрої використовується система охолодження з двох теплових трубок, а в якості додаткового аксесуара буде запропонований вентилятор з регульованим підсвічуванням RGB.

  Разом з Black Shark 3 повинна вийти модель Black Shark 3 Pro. У ній, як очікується, буде 16 ГБ ОЗУ і екран з роздільною здатністю 3К.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин