Porsche відкриває найпотужніший в Європі «парк зарядки електромобілів»

  91

  Лейпцігське відділення компанії Porsche розширило інфраструктуру зарядки електромобілів в центральній Німеччині, створивши на території свого центру обслуговування клієнтів «парк зарядки електромобілів», який назвали Porsche Turbo Charging.

  Загальна потужність установки становить 7 МВт. Це найпотужніший в Європі парк швидкої зарядки. Примітно, що він працює виключно на електриці з поновлюваних джерел енергії.

  Всього в парку налічується дванадцять точок швидкої зарядки потужністю по 350 кВт (постійний струм) і чотири точки зарядки потужністю по 22 кВт (змінний струм). Вони доступні цілодобово для машин всіх марок. Під час експериментального етапу, який триватиме до кінця березня, швидка зарядка буде безкоштовною. Після цього оплата буде проводитися з використанням стандартних карт для оплати зарядки.

  Швидка зарядка дозволяє за 5 хвилин зарядити акумулятори до рівня, достатнього, щоб проїхати 100 км. Під час очікування можна скористатися послугами Центру обслуговування клієнтів Porsche, зокрема – відвідати виставку старовинних автомобілів і магазин.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин