«Карти» Google на iOS та Android-смартфонах тепер виглядають по-новому

  335

  Кілька днів тому компанія Google представила абсолютно новий дизайн Карт на честь 15-річного ювілею програми. Редизайн покликаний запропонувати простіший і зрозуміліший інтерфейс, а найважливішою зміною є апґрейд нижнього меню. Google видалив кілька пунктів нижнього меню, замінивши його трьома вкладками.

  Як виявилося, перероблення інтерфейсу Google Maps було недостатньо хорошим, і компанія вносить ще одну важливу зміну в нижнє меню.

  Назва вкладки «Commute» (Поїздка на роботу) була змінена на «Старт» (Go), що має краще пояснити її призначення. Цю закладку слід використовувати для навігації по місту, незалежно від того, чи їдете ви на роботу або просто вирушаєте в дорогу.

  Змінилася не тільки назва вкладки. Також була перероблена іконка, щоб користувачеві було зрозуміло, що меню призначене не тільки для поїздок на роботу і назад. Значок дому та офісу був замінений значком, на якому зображений автомобіль і залізниця.

  Натиснувши на меню «Старт» за замовчуванням відображається пункт призначення, який містить ярлики для будинку, роботи та інших місць. Також у верхній частині показується вкладка «Маршрути». Деякі користувачі Карт Google також виявили додаткові пункти меню, включаючи «Лінія», «Станції» і «Зупинка».

  Google все ще експериментує з новим меню. Можливо, ви ще не отримали оновлену версію користувальницького інтерфейсу, але, швидше за все, незабаром він з’явиться на всіх iOS та Android-смартфонах.

  Джерело: 9to5google.com


  • не пропусти

  • магазин