Sony PlayStation 5 «порвала» PlayStation 4

  260

  20 лютого 2020 року, стало відомо про те, що ігрова консоль PlayStation 5 повною мірою «порвала» PlayStation 4, забезпечивши значно вищу продуктивність і ряд інших переваг. Як повідомило видання Tidux, яке славиться точними і достовірними «зливами» інформації, нова консоль в особі PS5 виявиться могутніше за свою попередницю в 7 – 8 разів, тобто вона буде набагато продуктивнішою. Доступна зараз у продажу PS4 вийшла ще в кінці 2013 року, і з тих самих пір технічне оснащення зробило крок далеко вперед, опинившись набагато більш продуктивним у всіх відносинах. Повідомляється, що ця застаріла консоль забезпечує продуктивність на рівні всього 1,8 терафлопса.

  У той же час нова Sony PlayStation 5 зможе похвалитися потужністю на рівні 14 терафлопс, запевняє джерело. Такий продуктивності з запасом виявиться досить для того, щоб працювати з іграми в 4K UHD і запускати їх з частотою 60 кадрів в секунду. Такий стандарт деталізації і частоти кадрів виявиться нормою для ігрової індустрії після виходу консолей наступного покоління, однією з яких і виявиться PS5. Виходячи з цього очевидно, що нова консоль в повній мірі «порвала» доступну зараз у продажу свою попередницю, надаючи геймерам і розробникам набагато більше можливостей. Зараз лише деякі ігрові комп’ютери можуть похвалитися такою великою продуктивністю.

  Повідомляється, що доступна в даний час у продажу ігрова приставка Xbox One X, яка вийшла ще в 2017 році, забезпечує продуктивність на рівні 6 терафлопс, тобто нова консоль від японської корпорації виявиться могутніше більш ніж в два рази, що гарантовано порадує всіх бажаючих її собі купити, адже чим вищою буде якість графіки і чим вище виявиться частота кадрів, тим приємніше виявиться грати у відеоігри. Очікується, що повноцінна офіційна презентація ігрової приставки Sony PlayStation 5 відбудеться вже в найближчі кілька тижнів, тоді як її продажі повинні початися в кінці цього року за орієнтовною ціною на рівні $ 500 . За рахунок такої вартості новинка вкрай швидко зможе стати хітом.


  • не пропусти

  • магазин