Оплески – нова платна фішка від YouTube

  74

  Оплески — остання фішка від YouTube, яка зараз знаходиться на стадії тестування. Це своєрідний вид донатів. Всього 2 долари і за допомогою оплесків можна показати своє схвалення або вдячність, а також віддячити автора ролика. Для покупки цієї послуги виділена окрема кнопка поруч з лайками і дизлайками.

  За бажання і при наявності вільних коштів, свою вдячність і щедрість можна продемонструвати кілька разів. Так, в день можна прикупити «оплесків» на $500, а за тиждень – $2000.. Виходить, що всього можна придбати 1000 оплесків протягом тижня.

  Від отриманих коштів 30% залишає собі YouTube без урахування обов’язкових зборів. Все інше відправляється творцям контенту. За своєю суттю «оплески» є альтернативним методом монетизації, який за задумом Google, буде стимулювати розвиток каналів і допоможе їх творцям збільшити дохід від свого контенту.

  На даний момент функція «оплески» доступна тільки в Бразилії, Індії, Австралії, США, Мексиці, Кореї, Японії та Новій Зеландії. Чи буде цей список згодом розширено, невідомо. Як і немає впевненості, чи приживеться ця фішка і чи буде багато тих, хто буде готовий таким способом віддячити творців контенту за їхню працю.

  Джерело: theverge


  • не пропусти

  • магазин