У плані ремонтопридатності Samsung Galaxy Z Flip похвалитися немає чим

  107

  Не так давно фахівці iFixit розібрали Motorola Razr і прийшли до невтішного висновку, що смартфон не можна відремонтувати. Він отримав 1 бал за ремонтопридатність з 10 можливих. У підсумку він заслужено отримав звання самого складного смартфона в плані розбирання і ремонту. На тлі такого результату було цікаво дізнатися, а як справи з ремонтопридатністю у Samsung Galaxy Z Flip?

  Довго чекати не довелося. Фахівці iFixit вже препарували смартфон і винесли свій вердикт. На жаль, в плані придатності для ремонту він не набагато кращий за свого візаві від Motorola. Як і Galaxy Fold, він отримав 2 бали з 10. В якості головного недоліку названо велику кількість клею.

  Надлишок клею дуже ускладнює розбирання Galaxy Z Flip, і будь-яка необережність може привести до виходу з ладу компонентів. Досить складна процедура — заміна акумулятора. Є питання і до шарнірного механізму. Дійсно всередині є щітки, завдання яких «вимітати» сміття і пил.

  Але ефективність їх роботи під великим питанням. А значить, немає ніякої гарантії, що незабаром всередині накопичиться пристойна кількість сторонніх часток, які можуть негативно позначитися на функціонуванні складного механізму.

  Розбирання Galaxy Z Flip дозволило точно дізнатися, що всередині ховається два акумулятори на 2370 мАг і 930 мАг, материнська плата водонепроникна завдяки гідрофобному покриттю і екран смартфона дійсно прикриває ультратонке скло.

  Джерело: androidauthority.com


  • не пропусти

  • магазин