Гнучкий Motorola Razr 2019 продовжує неприємно дивувати

  135

  Motorola Razr 2019 – це експеримент і полігон для обкатки технології гнучкої матриці. Його завдання викликати вау-ефект і тиснути на ностальгію тих, хто пам’ятає легендарні розкладачки Motorola. Як не сумно, але в плані надійності, міцності і доведення до розуму — це далеко не ідеальний пристрій.

  У гнучких матриць задосить проблем і нові відомості тільки підтверджують це. Журналіст ресурсу inputmag.com Реймонд Вонг вирішив поділитися своїм досвідом експлуатації Motorola Razr. І на жаль, він аж ніяк не радісний. Для наочності він супроводив свій пост фотографіями, які розкривають всі ті проблеми гнучкого екрана, якими рясніє дорога новинка.

  Після кількох днів експлуатації на дисплеї з’явилася смуга з битих пікселів, а в місці згину сенсор перестав реагувати на дотики. Те, що на згині буде складка, мало хто сумнівався. А ось поява повітряного міхура між поверхнею дисплея і прозорою плівкою, стало відкриттям.

  Величезне розчарування спіткало журналіста, коли він виявив, що дисплей розколовся на місці згину. При цьому він стверджує, що ніяким зовнішнім впливам смартфон не піддавався. Більш того, до інциденту він перебував в кишені джинсів репортера, і вони не були сильно облягаючими.

  Серед можливих причин розколу екрану він називає перепад температур. До цього він зробив на камеру Motorola Razr кілька фото і на вулиці температура повітря залишала десь -1 – 2 градуси. Потім смартфон виявився в теплому приміщенні і це могло спровокувати пошкодження матриці в місці згину.

  Реймонд Вонг звернувся за коментарями до Motorola. На даний момент компанія ніяк не прокоментувала ситуацію.

  Джерело: inputmag.com


  • не пропусти

  • магазин