Google випадково показала Android 11. Що нового

  1023

  Компанія Google допустила цікавий витік. Сьогодні вночі ненадовго запрацювала сторінка Android 11 Developer Preview (прев’ю для розробників).

  Сторінку швидко прибрали із загального доступу, але скріншоти встигли розлетітися мережею. На сторінці не було робочих посилань на завантаження, але все одно ентузіасти отримали інформацію для роздумів.

  В описі говорилося, що Android 11 надасть підвищений захист для даних користувача, нові способи «залученості» користувачів, розширену підтримку для складних пристроїв, розширення графічного API Vulkan, і багато іншого. Також пропонувалося спробувати Android 11 на будь-якому пристрої Pixel, однак за посиланням не виявилося робочих завантажень.

  Google виділила три основні розділи, на які розробникам варто звернути увагу:

  • Зміна поведінки. Зміни в системі, які можуть вплинути на роботу додатків при запуску на Android 11.
  • Функції безпеки. Нові заходи безпеки для захисту даних користувача, які повинні підтримуватися в додатках.
  • Нові функції та API. Інструменти для складних пристроїв, комунікаційних функцій, обміну контентом, біометрії, медіаконтенту, нейромереж, і так далі.

  Докладний анонс Android 11 можна очікувати на конференції для розробників Google I/O 2020 року, яка пройде 12-14 травня. Перше прев’ю для розробників при цьому може стати доступним в березні.

  Джерело: ixbt.com






  • не пропусти

  • магазин